LV RU EN

"SHOW PARĀDE 2008"
veiksmīgi noslēgusies!

 
Pasākumu un izklaides aģentūra „A-Stars” pirmo reizi Latvijā rīkoja vērienīgu interaktīvu izstādi „Show parāde 2008”, kas norisinājās 2008.gada 18.septembrī salonā „Grīvas mēbeles” Daugavgrīvas ielā 31k.

Dažādu uzņēmumu administrācijai un masu medijiem vienā vakarā bija iespēja iepazīties ar vairāk kā 40 dažādām mūziķu, šovu grupu, deju trupu, burvju mākslinieku programmām, aktieru un vakara vadītāju sniegumiem. Viesus izklaidēja mīmi, karikatūristi, „runājošā galva”, žonglējoši bārmeņi. Bija iespēja acīm baudīt lāzeru šovu un vēl neredzētu kabuki salūtu. Kā arī pašiem izmēģināt jaunākos burvju trikus, ko piedāvā pasaulē atzīti iluzionisti Pezzoli (Pecolli) pāris.
Izstādē tika pārstāvētas dažādas alkohola importētāju, kā arī ēdināšanas kompānijas, bija iespēja degustēt to jaunākos un interesantākos piedāvājumus. Izstādē piedalījās ziedu saloni, party busi, limuzīnu un ekskluzīvo auto nomu servisi u.c. (dalībnieku sarakstu skatīt sadaļā Izstādes dalībnieki).

Liels paldies visiem!!!

Paldies visiem izstādes ''Show Parāde 2008'' dalībniekiem,  atbalstītājiem un sadarbības partneriem!
Paldies parādes viesiem! Mēs esam patiešām patīkami pārsteigti par ''Show parādes 2008'' apmeklētāju interesi! Tas dod pārliecību, ka arī turpmāk šāda veida izstādi vajadzētu rīkot, jo katru gadu piedāvājumu klāsts šajā sfērā mainās.